יצירת קשר  |   כתובת הגעה התחבר | משתמש חדש  |  אורח/ת  |  הזמנות שלי  |  
09-8850509 לוגו אתר ספורט אדיר    
ראשי >מכשירים אירוביים
ציוד אירובי מקצועי יאפשר לך להתאמן את האימונים האולטימטיביים. לא משנה אם לבית או לחדר הכושר, בקטגוריה זו תוכלו למצוא מבחר ציוד לאימונים אירוביים מקסימאליים.

פעילות אירובית נחשבת כפעילות בריאה העוזרת בשמירה על אורח חיים בריא. לפעילות זו מכשירים רבים שיכולים לסייע לכם לבצע תרגילים שיעלו את רמת הדופק. מה נחשב לפעילות אירובי? מה היתרונות של פעילות זו? 

 

מהו אירובי?

 

 אירובי היא פעילות גופנית שבה עושים שימוש מוגבר במערכות הלב. יש הקוראים לפעילות אירובית פעילות דופק מטרה כיוון שהדופק עולה בפעילות זו. יש הרבה סוגי ספורט הנחשבים לאירובי כגון: הליכה, ריצה, רכיבה על אופניים, ספינינג, הליכונים, שחייה, סקווש, אימוני מדרגה ועוד. כמובן שלכל גיל יש את האימון שמתאים לו וככל שתתאמנו יותר בשבוע כך תשמרו על כושר ועל הבריאות. 

 

מכשירים לאירובי

 

בכדי לבצע פעילות אירובית תוכלו לשלב הרבה מכשירים שיסייעו לכם כגון: מדרגה, אופניים, משקולות, קונוסים, סולמות, משוכות וכל מה שאתם חושבים שיסייע בהעלאת הדופק ויגביר את המאמץ הגופני שלכם. לכל סוג של פעילות אירובי יש מכשירים שונים. יש פעילות אירובית הנעשת בסטודיו בעזרת מדרגה וגומיות ומעלה את הדופק ושורפת שומן. 
 

יתרונות האירובי

 
 
 כאשר אנו מבצעים פעילות אירובית אנו עושים טוב לגוף, ללב ולפעמים גם יוצאים עם תחושה טובה של סיפוק והצלחה. האירובי יכול לסייע בהורדת המשקל גוף למשקל תקין, הוא מוריד את לחץ הדם, מוריד את מסת השומן בגוף ומפחית שומן בדם. כל כך הרבה יתרונות בפעילות ספורטיבית אחת. כל מכשירי האירובי נמצאים אצלנו באתר של אדיר ספורט. תוכלו לראות באתר מוצרים כגון: מדרגה, משוכות, רצועות התנגדות, קונוס פיתה, סולם קורדינציה, כדורים, קונוסים, גומיות כח ועוד מגוון רחב של מוצרים שיהפוך לכם את האימון לטוב יותר ולמוצלח. 
 

אם אתם רוצים להתחיל לשמור על הגיזרה ולחטב את הגוף, אנו ממליצים לכם להתחיל את הפעילות האירובית כבר היום.בצעו רכישה של ציוד אירובי אצלנו באתר של ספורט אדיר ותוכלו להנות ממחירים אטרקטיבים ומשלוח עד הבית תוך 7 ימי עסקים תלוי במוצר. 

יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp