יצירת קשר  |   כתובת הגעה התחבר | משתמש חדש  |  אורח/ת  |  הזמנות שלי  |  
09-8850509 לוגו אתר ספורט אדיר    

משקולות ידיים למכירה

 
ישנן מספר סיבות לאימון עם משקולות ידיים. משקולות יד מאפשרות לכם לשמור על העצמות שלכם חזקות על ידי תרגילי כוח קבועים. כמו כן הרמת משקולות בניגוד לפעילות אירובית מאפשרת לכם לשרוף קלוריות ולהניע את הגוף שלכם. גם שימוש תדיר במשקולות על ידי הפעלת כוח משפר את העמידה ובטוח שאחרי מספר תרגילי כוח גם תשנו טוב יותר בלילה. ישנן משקולות יד שמגיעות במשקלים יחסית נמוכים של 20 או 30 קילוגרמים ומאפשרים לכם לבצע תרגילים על שרירי היד והגב. וישנן משקולות צלחת אשר מולבשות על מוט מתכת מקצועי. משקולות אלו מיועדות למתאמנים מקצועיים. ישנן מספר מקומות שמציעים משקולות ידיים למכירה לפי משקל ובמחירים משתנים. בספורט אדיר תוכלו להשיג משקולות במחיר אטרקטיבי ביותר שמתאים לצרכים שלכם.
 

למה כדאי לקנות משקולות ידיים ואיך לבחור אותם בצורה נכונה

 

שאלתם את עצמכם איך תוכלו להתאמן בקלות מבלי ללכת לחדר כושר? אנשים שמתאמנים בבית או בפארק יחפשו אחר האביזרים המתאימים שיאפשרו להם להתאמן בקלות. אחד האביזרים השימושיים ביותר לאימוני כושר הם משקולות ידיים שיכולים לחולל מהפכות. אם בא לכם להשיג את התוצאה הנדרשת – זה אחד מהאביזרים שחובה לרכוש. אנו ננסה להסביר לכם למה כדאי לכם לקנות משקולות לידיים ואיך תבחרו את המשקולת המתאימה. בכל זאת ישנו היצע רחב של אפשרויות על הפרק, לא כל משקולת תספק את הסחורה. עליכם לדעת כי אתם עושים רכישה אחת שתהיה נכונה ומתאימה לפי התוצאה הנדרשת. מי שירכוש את המשקולת המתאימה ימצא את עצמו הופך את החלום למציאות. מה שהיה נראה לכם בלתי אפשרי יהפוך להיות מציאותי ובר השגה מבחינתכם.  

 

למה להתאמן עם משקולות ידיים?

 
  • משקולות יד הוכיחו את עצמן כיעילות מאוד להשגת תוצאות מעולות. כל מי שמתאמן בצורה קבועה ורציפה עם המשקולות הללו מצליח לעמוד בציפיות. כמובן שיהיה עליכם לדעת איך לבחור את המשקולת הנכונה בין ההיצע הקיים, אך זה לגמרי אפשרי. אין סיבה שתוותרו על האימונים הללו בגלל כל מיני סטיגמות שונות.
     

  • בעזרת משקולות יד ניתן לגוון את האימון, ולהפוך אותו להיות מעניין פי כמה. ישנם תרגילים רבים שאותם ניתן לבצע עם המשקולות הללו. לא תהיו מחויבים בכל פעם לבצע את האימון אותו ביצעתם בפעם הקודמת. מה שכן יהיה עליכם לגייס את חוש היצירתיות כדי לחשוב בכל פעם על תרגיל חדש.
     

  • הסיכוי להיפצע במסגרת אימון עם משקולות יד הוא נמוך. תמיד קיים סיכוי להיפצע, בטח אם עושים את האימון בצורה לא מבוקרת. אך מה שאתם צריכים לדעת זה שהסיכויים בהחלט נמוכים. כל מה שיהיה עליכם לעשות זה להבין רק איך מונעים או מרחיקים את הסיכון באימונים.
     

  • אומנם משקולות ידיים נועדו על מנת שתוכלו לחזק את שרירי הידיים באופן עקבי וקבוע. עם זאת באמצעות המשקולות הללו תוכלו לבצע אימונים לגב, לכתפיים ואפילו לרגליים. מה שאומר שעם משקולת אחת לידיים ניתן יהיה לבצע מגוון רחב של תרגילים לחיזוק הגוף כולו. כך לא תמצאו את עצמכם נאלצים לרכוש אביזרי כושר רבים.

 

אביזר כושר פרקטי לאימונים ביתיים

 

אתם מאלה שמעוניינים לבצע אימוני כושר ביתיים? מאז שהקורונה נכנסה לחיינו המון אנשים מעדיפים לבצע את אימוני הכושר שלהם בבית. עם זאת כדי לבצע אימוני כושר בבית חובה עליכם לרכוש את הציוד המתאים. לא בטוח שעם הציוד שיש לכם כרגע בבית ניתן יהיה לבצע את האימונים כמצופה. משקולות חופשיות לידיים הוכיחו את עצמן כיעילות לביצוע אימונים ביתיים באופן קבוע. אם תרכשו את המשקולת המתאימה תדעו כי עשיתם את הבחירה הנכונה לאימון הביתי. פתאום האימונים הביתיים יהפכו להיות פרקטיים לא פחות בהשוואה לאימונים בחדר כושר.

אז מה הופך את המשקולות לידיים מושלמות לאימונים ביתיים? כפי שאמרנו ניתן למצוא משקולות חופשיות במשקלים שונים. כל אחד יבחר את המשקל המתאים עבורו בהתאם לנקודת הזמן בה הוא נמצא. בכל פעם ניתן יהיה לרכוש משקולת חדשה עם משקל רלוונטי שיאפשר לכם להגיע לקצה גבול היכולת. אך מעבר לעניין הזה, משקולות יד הן מאוד פרקטיות, כל אחד יכול להתאמן איתן. לא נדרשת הכנה מוקדמת או ידע מקצועי בכל מה שקשור לאימונים עם משקולות מהסוג הזה. את המשקולות עצמן תוכלו לשים באיזה פינה בבית, בלי שהן תופסות מקום רב. בשונה ממכשירי כושר אחרים שעשויים לתפוס מקום רב אצלכם בבית. המשקולות עצמן קטנות וקומפקטיות, אך התמורה שלהן תהיה מעל ומעבר למצופה ולמתכונן. 

 

סוגי משקולות – אילו סוגים קיימים?

 

משקולות יד 

קשורות לקטגוריה מאוד רחבה של משקולות. כמעט כל משקולת חופשית קטנה תהיה משקולת המוגדרת משקולת יד. עם זאת המבנה של המשקולת ייחודי, כזה שמאפשר אחיזה אפקטיבית. אם הצורה של המשקולת לא תהיה אפקטיבית, יהיה קשה להתאמן איתה. שלא נדבר על הצורך להחזיק אותה בצורה יציבה למשך כמה סטים.
 

משקולות קטלבלס 

מדובר על סוג מיוחד של משקולות, כזה שגם מגיע עם צורה מיוחדת. המשקולות הללו נקראות בין היתר גם משקולות פעמון בגלל הצורה הספציפית שלהן. את המשקולות הללו מרימים לרוב בשתי ידיים ומאפשרות גיוון באימונים. אפשר להכניס את המשקולות הללו למגוון רחב של תרגילים ואימונים.
 

משקולות יד משושה 

משקולות יד משושה היא בעצם משקולת יד רגילה כפי שאתם מכירים. עם זאת הצורה המיוחדת של המשקולת היא זאת שגורמת לה להיקרא בשם מעט שונה. בשני צידי המשקולת ישנה צורה של משושה דבר שמאפשר לה להיראות מרשים. המשקולות הללו הן משקולות ידיים הפופולאריות ביותר בחדרי כושר.
 

משקולות חופשיות 

המשקולות החופשיות הן בעצם משקולות יד רגילות המאפשרות אימונים חופשיים. כלומר אין מכונה שמכתיבה את סוג התרגילים אותו יהיה עליכם לעשות. כל משקולת יד מוגדרת כמשקולת חופשית שלא מגבילה את המתאמן. טווח התנועה הוא בלתי מוגבל, כל אחד יכול לעשות את התרגיל לפי רצונותיו. 

 

איך בוחרים משקולות יד לאימוני כושר?

 

ישנם כמה פרמטרים שצריך לקחת בחשבון כאשר בוחרים משקולות יד. אל תחשבו כי כאשר תגיעו לחנות יהיה לכם קל ופשוט לעשות את הבחירה. אם תעשו בחירה שגויה יהיה עליכם לחזור על הפעולה, ולהוציא על הרכישה הזו לא מעט כסף. אז אילו פרמטרים חובה לקחת בחשבון כאשר רוכשים משקולות ידיים? קודם כל יהיה עליכם לבחון את המשקל המתאים לכם. כל אחד מאיתנו נמצא בנקודת זמן אחרת, לכן גם המשקל אותו נבחר יהיה שונה. בחירה נכונה תאפשר לכם להשיג את המטרות אותן הצבתם לעצמכם בתחילת הדרך. 

בו בזמן מוטב לרכוש משקולת שמתאימה לסוגי תרגילים אותם ברצונכם לעשות. תחפשו משקולת שתגוון את התרגילים ותאפשר לכם להתעניין בטכניקות נוספות. כל משקולת שמגילה אתכם עשויה להניב תסכול רב בסופה של הדרך. למעט העובדה הזו, חובה לבחור משקולות של יצרניות מוכרות. כאלה שאתם יודעים שהן לא הולכות להישחק כעבור תקופת זמן קצרה. אין דבר יותר מתסכל מאשר לראות את המשקולת שרכשתם נשחקת ונהרסת מול העיניים שלכם.

 

משקולות מחיר – כמה עולה לרכוש אותן?

 

אנו מציעים לכם לא לבחור משקולות רק על סמך הצעת המחיר אותה תקבלו. המחיר של המשקולות דינאמי, יש המון פרמטרים שמשפיעים עליו. החברה שמייצרת את המשקולות תשפיע על טווח המחיר שלהן. בו בזמן המשקל של המשקולות גם הוא עשוי לעלות או להוריד את המחיר. ככל שהמשקולות תהיה יותר כבדה, כך מן הסתם המחיר שלה יעלה ויגדל. לכן אנו תמיד מציעים לכם לבחור את המשקולות שנכונה לכם באותו הרגע. רק כאשר תרגישו שהמשקולת לא מספקת את הסחורה, תוכלו לחפש אחת כבדה יותר. המחיר של משקולת אחת נע בין כמה עשרות שקלים עד כמה מאות שקלים. החל מ-40 שקלים עד 300 שקלים. אנו מציעים לכם להבין מהו משקולות מחיר אותו תהיו מוכנים לשלם. רק לאחר מכן תעשו את הרכישה כאשר אתם יודעים שאתם לא משלמים ביוקר. 

יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp