יצירת קשר  |   כתובת הגעה התחבר | משתמש חדש  |  אורח/ת  |  הזמנות שלי  |  
09-8850509 לוגו אתר ספורט אדיר    
הליכונים הם מכשירי כושר המיועדים לספורט אירובי, לפיתוח ושמירה על כושר וניתן למצוא אותם בכל חדר כושר. באתר של ספורט אדיר תוכלו למצוא מבחר גדול של הליכונים ואליפטיקלים מסוגים שונים, איכותיים ומתקדמים שמתאימים לחדרי כושר מקצועיים.
 

כל המידע לפני שקונים הליכון חדש

 

החלטתם להתחיל לשמור על כושר גופני? אינכם חייבים ללכת לחדר כושר על מנת לעמוד במטרות אותן תציבו לעצמכם. רכישת הליכון חדש יכולה להיות אפשרות מעולה להרחיב את מרחב האפשרויות הניצב לפניכם. במקום לעשות כל פעם מחדש את אותה הפעילות, תוכלו לעשות פעילות קצת שונה. אך רכישת הליכונים היא לא דבר של מה בכך, בטח אם אין לכם ידע או ניסיון בתחום זה. אחרי שתקראו את המדריך הבא שנכתב במיוחד בשבילכם, כל סימני השאלה יהפכו לסימני קריאה. לא תביאו את עצמכם למצב בו אתם רוכשים מסלול ריצה רק בשביל לצאת ידיי חובה. עליכם להבין כי הרכישה הזו יכולה להביא אתכם בדיוק למקום בו אתם רוצים להיות הלכה למעשה. כמובן שבסוף הבחירה שתעשו תהיה בהתאם לשיקול הדעת אותו אתם בוחנים בעצמכם.

 

מהם היתרונות ברכישת הליכונים מקצועיים?

 

חשבתם לעצמכם מדוע כדאי לכם לרכוש הליכון מקצועי? הרי כולם יכולים לעשות ריצה באוויר הפתוח ללא שום הגבלה. ישנם יתרונות רבים ברכישת הליכונים מקצועיים, כל עוד הם עומדים בסטנדרטים אותם הצבתם מראש. היתרון הראשון הוא שאת הפעילות תוכלו לעשות בבית, מבלי שיהיה עליכם לתכנן תוכניות. כמה פעמים יצא לכם לבטל את הפעילות הספורטיבית רק בגלל הקושי שהיא מביאה איתה? כאן אתם מורידים את כמות התירוצים העשויים להגביל אתכם בהמשך הדרך. בו בזמן הליכון מביא איתו מגוון רחב של פונקציות המאפשרות להשיג תוצאות מעולות. אל תתנו למראה של ההליכון לבלבל אתכם, באמצעותו תוכלו לעשות פעילות גופנית בצורה טובה ואפקטיבית. תוך זמן קצר יהיה ניתן להשיג את כל המטרות אותן הצבתם לעצמכם ולהתחיל להציב מטרות חדשות.

 

סוגי הליכונים

 

הליכון קרוספיט


הליכון קרוספיט הוא הליכון שבאמצעותו ניתן יהיה לעשות מגוון רחב של תרגילים. לא מדובר על הליכון סטנדרטי, כזה שיאפשר לכם לעשות הליכות סטנדרטיות. בעת בחירת הליכונים יהיה עליכם לבחון את מכלול האפשרויות אותן תקבלו באמצעותם. כאן ניתן יהיה לשלב את ההליכה הסטנדרטית יחד עם עוד תרגילים חשובים לא פחות. מכלול התרגילים יביא אתכם למצב בו תוכלו להפוך את האימון הרגיל לאפקטיבי פי כמה.

 

הליכון ביתי


חשוב לשים את ההבדל בין הליכונים המיועדים לחדר כושר לכאלה המיועדים לשימוש ביתי. הליכון ביתי הוא הליכון קומפקטי יחסית, כזה שתוכלו להשתמש בו במרחב הביתי. אינכם צריכים להחזיק בחצר רחבת ידיים או בחדר פנוי על מנת להתאמן. הליכון ביתי יהיה פשוט יותר מבחינת הפונקציות שהוא נותן, אך התמורה שלו תהיה מספקת. המון מתאמנים חובבים מספרים כי הוא עומד במרבית הציפיות שהם מציבים בפני עצמם.

 

הליכון חשמלי


הליכון חשמלי הוא ככל הנראה מוצר האירובי הנמכר ביותר בישראל. על מנת להפעיל את ההליכון יהיה עליכם לחבר אותו לחשמל בצורה קבועה ועקבית. לכן תחפשו את המקום הנכון להציב בו את ההליכון, כך תוכלו להתאמן ללא הפסקה. הליכון חשמלי הוא הליכון ביתי במרבית המקרים, כזה שתוכלו להכניס כמעט לכל פינה. היתרון המובהק בשימוש בהליכון חשמלי יהיה מגוון הפונקציות והאפשרויות שהוא מביא יחד איתו.

 

הליכון כושר


אימוני כושר היו חשובים מאז ומתמיד, אך מה אתם עושים על מנת לשמר אותם? לא לכולם יש את הסבלנות ללכת לחדר כושר או להתאמן בפארק הסמוך לבית. הליכון כושר הוא הליכון ביתי שבו תוכלו לבצע מגוון רחב של תרגילים. המטרה של הליכונים מהסוג הזה תהיה להנגיש את העניין של הכושר עד כמה שאפשר. יש כאלה שרואים את הכושר כדבר מפחיד או מאיים, ההליכונים הללו נועדו לשנות את חוקי המשחק.

 

הליכון מתקפל


אין לכם מקום בבית להכניס הליכונים? זה בגלל שאתם מדמיינים את המקום הרב שאותו ההליכון לוקח. אך מה יקרה אם נספר לכם כי ישנה אפשרות לרכוש הליכון מתקפל? מדובר על הליכון שדומה לכל הליכון אחר אותו ראיתם, רק שניתן לקפל אותו. את הפתיחה של ההליכון תעשו רק בזמן שאתם משתמשים בו. ברגע שההליכון לא יהיה בשימוש הוא יהיה מקופל באחת מפינות הבית, כך הוא לא יתפוס מקום.

 

הליכון ריצה


פחות מדברת אליכם הליכה? הליכון לא נועד רק לצורך הליכה, הוא מאפשר לבצע ריצה למרחקים קצרים או ארוכים בקלות רבה. הליכון ריצה הוא הליכון המיועד לריצה, כזה שמביא איתו את הפונקציות הייעודיות לשם כך. פתאום תוכלו לראות איך הריצה הופכת להיות החברה הכי טובה שלכם. ברגע שתחליטו כי הגיע הזמן לרוץ תוכלו לעלות על ההליכון ותתחילו לרוץ בעצימות משתנה ועם פונקציות מותאמות אישית. 


מי מוכרח לקנות הליכונים?

 

לא לכולם הבחירה בהליכון תהיה הבחירה המתאימה ביותר. ההמלצה תהיה בעיקר לאנשים שלא מעוניינים להתאמן בחדר כושר או באוויר הפתוח, כאלה שאוהבים את המרחב הביתי. רכישת הליכון תפתור את הבעיה הזו, בעיה שהמון מתאמנים נתקלים בה. נדגיש כי אין חובה להתאמן בכל יום באופן קבוע על מנת לרכוש הליכון חדש. תהיה לכם אפשרות לרכוש הליכון גם אם אתם מתאמנים מפעם לפעם בהתאם לזמן הפנוי. היופי ברכישת הליכונים יהיה בכך שתוכלו לבחור את המועד הנכון להתאמן בו. אף אחד לא עומד לכם עם סטופר מעל הראש או יכריח אתכם לבצע פעילות בזמן שלא מתאים לכם.

 

מהן הטעויות הכי נפוצות בעת רכישת הליכונים מומלצים?

 

מחפשים הליכונים מומלצים? יהיה עליכם להכיר את הטעויות הנפוצות שעשויות להרחיק אתכם מהבחירה הנכונה. בראש ובראשונה אסור לכם לבחור הליכון רק על סמך חוות דעת של אחרים. תזכרו כי הסטנדרטים לפיהם פועלים אחרים לא בהכרח יהיו תואמים לסטנדרטים שלכם. הביאו את עצמכם למצב בו אתם בוחרים על ההליכון לפי הדברים שבאמת חשובים לכם. כל בחירה שגויה רק תרחיק אתכם עוד צעד להגשמת המטרות והגעה אל התוצאות שחלמתם להשיג.

מעבר לעניין הזה, כולם ישימו לב לעלויות של ההליכונים עוד בטרם הרכישה עצמה. האם אתם נותנים לעלות של ההליכון להכתיב את שיקול הדעת? זה שיש הליכונים יקרים יותר או פחות זה לא מעיד על איכותם. אל תתנו למחיר להיות הפקטור העיקרי לפיו תעשו את הבחירה החשובה והקריטית הזו. המטרה תהיה לדעת כי ההליכון תואם בדיוק ליעדים אותם הצבתם לעצמכם בתחילת הדרך. בין לבין תרצו לראות כי העלות של ההליכון תואמת לתקציב אותו הצבתם לעצמכם. אך נדגיש שוב כי המחיר הוא עוד נדבך מבין הנדבכים הרבים שאליהם תצטרכו להתייחס. המחירים משתנים ועל ידי השוואת מחירים תוכלו גם להוזיל אותם ביתר שאת.


טעות נפוצה נוספת תהיה לרכוש הליכון של יצרנית לא מוכרת. האם אתם יכולים לסמוך על הליכון של יצרנית שמעולם לא שמעתם עליה? תזכרו כי הרכישה הזו אמורה לשרת אתכם לטווח הרחוק, ולא רק לטווח הקצר. רכישת הליכון של יצרנית לא מוכרת רק תוביל לכך שהתמורה תהיה פחותה מהתמורה הרצויה. אין דבר יותר מתסכל מאשר להחליף הליכונים בקצב מסחרר רק בגלל העובדה הזו. תחפשו הליכון של יצרנית מוכרת, יצרנית שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות כאשר זה נוגע לפעילות גופנית.

יש לך שאלה? בוא נשוחח ב-WhatsApp